-30%

Комбинезон - код 185 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38714
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црвена
  Комбинезон - код 5622 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Маица - код 5398 - црна
  Маица - код 5398 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Сако - код 7490 - розова
  Сако - код 7490 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Дамски топ потник с дантела в цвят корал - код 6229
  Топ - код 6229 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Код B524 - жолта
  Код B524 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Елегантен дамски комплект сако с копчета и панталон в оранжево - код 4090
  Комплет - код 4090 - портокалова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дълга свободна дамска риза в синьо - код 0239
  Кошула - код 0239 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71