-20%

Комбинезон - код 303 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
5736
-20%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 6151
  Комбинезон - код 6151 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамска риза в розово - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 9862
  Фустан - код 9862
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1868 - шарена
  Фустан - код 1868 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамско сако в бежово - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 12001
  Фустан - код 12001
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71