-50%

Комбинезон - код 538 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38777
-50%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 6523 - црна
  Комбинезон - код 6523 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Ефирен къс гащеризон с колан в черно - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон в черно - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елегантен къс гащеризон в черно - код 7121 - лице
  Комбинезон - код 7121 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2550 - шарена
  Фустан - код 2550 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0545 - црна
  Фустан - код 0545 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 12072 - бело
  Блуза - код 12072 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 1843 - зелена
  Фустан - код 1843 - зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Фустан - код 8840 - зелена
  Фустан - код 8840 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 8. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71
 9. Фустан - код 4765 - небесно сина
  Фустан - код 4765 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 11888
  Топ - код 11888
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 956,71