-40%

Комбинезон - код 55 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
5484
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефирен къс гащеризон с колан в бяло - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комбинезон - код 9551 - бела
  Комбинезон - код 9551 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код B156 - окер
  Код B156 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 7141 - жолта
  Фустан - код 7141 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Свободна дамска блуза в цвят пудра с принт - код 5956
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 7003 - црна
  Фустан - код 7003 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71