Комбинезон - код 570 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
689-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в розово - код 0932
  Топ - код 0932 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 1571 - црна
  Маица - код 1571 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Атрактивна дамска блуза в черно - код 6306
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 6555 - 1 - шарена
  Фустан - код 6555 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 9103 - сина
  Фустан - код 9103 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в цвят червено - код 12811
  Топ - код 12811 - борда
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Елегантен къс гащеризон в кафяво - код 7121
  Комбинезон - код 7121
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 1663 - бело
  Блуза - код 1663 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71