-41%

Комбинезон - код 573 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38771
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Палто - код 1695 - сиво
  Палто - код 1695 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Џемпер - код 0432 - шарена
  Џемпер - код 0432 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамска тениска в черно с надпис - код 0868
  Маица - код 0868 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Дамски бански в две части с висока талия в синьо - код 6198
  Купачи - код 6198 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 12811
  Топ - код 12811 - капучино
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Втален дамски кожен панталон в масленозелено - код 9823
  Панталони - код 9823 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Код B536 - капучино
  Код B536 - капучино
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71