-34%

Комбинезон - код 129 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40915
-34%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 2.117,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивен къс дамски гащеризон в черно - код 2613
  Комбинезон - код 2613 -1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в сиво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 4 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2135
  Топ - код 2135 - 4
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Код P97 - борда
  Код P97 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Топ - код 3034 - црна
  Топ - код 3034 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Маица - код 1297 - капучино
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамски комплект къс топ и панталон рипс в черно - код 2406
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71