-50%

Комбинезон - код 16 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
11805
-50%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 405 - црна
  Кошула - код 405 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 566 - бела
  Фустан - код 566 - бела
  Special Price ден 1.044,00 Регуларна цена ден 1.624,00
 3. Туника - код 9939 - бело
  Туника - код 9939 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Комплет - код 1511 - виолетова
  Комплет - код 1511 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 238 - сиво
  Фустан - код 238 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Палто - код 3839 - небесно сина
  Палто - код 3839 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Елек - код 8786 - кафеава
  Елек - код 8786 - кафеава
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 8. Фустан - код 134 - 4 - шарено
  Фустан - код 134 - 4 - шарено
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Блуза - код 9897 - светло сина
  Блуза - код 9897 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Фустан - код 1100 - жолта
  Фустан - код 1100 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71