-40%

Комбинезон - код 184 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38661
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Стилен дамски гащеризон в бяло - код 720
  Стилен дамски гащеризон в бяло - код 720
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комбинезон - код 2089 - бело
  Комбинезон - код 2089 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комбинезон - код 700 - бела
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Код 3344
  Код 3344
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 1317
  Фустан - код 1317
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 4033 - розова
  Јакна - код 4033 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код 92083 - жолта
  Код 92083 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кардиган - код 6532 - розова
  Кардиган - код 6532 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 185 - борда
  Фустан - код 185 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код Р11 - кафеава
  Код Р11 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Кошула - код 9032 - путер зелена
  Кошула - код 9032 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71