-30%

Комбинезон - код 185 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38715
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в черно с гол гръб - код 1606
  Комбинезон - код 1606 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Секси втален гащеризон в черно - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Комбинезон - код 2263 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2263 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Свободна дамска туника в масленозелено - код 0411
  Туника - код 0411 - путер зелена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Комплет - код 2297 - 1
  Комплет - код 2297 - 1
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 3. Блуза - код 11656 - црна
  Блуза - код 11656 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Блуза - код 9966 - 5 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Фустан - код 2903 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71
 6. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B297
  Код B297
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Дуксер - код 4080 - црна
  Дуксер - код 4080 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Дамска риза къс ръкав с къдрици в масленозелено - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71