-30%

Комбинезон - код 185 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38714
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 2105 - 2 - црвена
  Комбинезон - код 2105 - 2 - црвена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 2. Комбинезон - код 9759 - црвена
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ в цвят червено - код 1273
  Топ - код 1273 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Дамски топ потник в черно с връзки - код 1805
  Топ - код 1805 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 9954
  Комплет - код 9954
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 3352 - сиво
  Фустан - код 3352 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 2635 - бела
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Фустан - код 2721 - виолетова
  Фустан - код 2721 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фармерки - код 4499 - сиво
  Фармерки - код 4499 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71