-40%

Комбинезон - код 240 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38529
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 916 - розова
  Палто - код 916 - розова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Купачи - код 6011 - црна
  Купачи - код 6011 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кардиган - код 9944 - циклама
  Кардиган - код 9944 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Код AC-1018 - ментол
  Код AC-1018 - ментол
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 5. Блуза - код 9867 - зелена
  Блуза - код 9867 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 3541 - бела
  Маица - код 3541 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Топ - код 3077 - златно
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Фустан - код 4488 - небесно сина
  Фустан - код 4488 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Сако - код 834 - окер
  Сако - код 834 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Блуза - код 6009 - бело
  Блуза - код 6009 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71