-40%

Комбинезон - код 242 - црна

Нема на залиха
SKU
38513
-40%
Special Price ден 870,00 Регуларна цена ден 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 022 - окер
  Фустан - код 022 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 0588 - окер
  Фустан - код 0588 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Дуксер - код 839 - виолетова
  Дуксер - код 839 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Код LS563 - кафеава
  Код LS563 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 9910 - виолетова
  Фустан - код 9910 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 8810 - светло сина
  Фустан - код 8810 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 745 - окер
  Фустан - код 745 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Јакна - код 887 - небесно сина
  Јакна - код 887 - небесно сина
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71