-30%

Комбинезон - код 381 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38711
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Секси втален гащеризон в черно - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Изчистен черен дамски гащеризон с гол гръб - код 22999
  Комбинезон - код 22999 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Стилен черен гащеризон с цип на деколтето - код 2251
  Комбинезон - код 2251 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Стилен бял гащеризон с цип на деколтето - код 2251
  Комбинезон - код 2251 - 2 - бела
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 1729 - зелена
  Фустан - код 1729 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кокетна плисирана пола в зелено - код 8116
  Сукња - код 8116 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 36755 - виолетова
  Маица - код 36755 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Код B352 - кафеава
  Код B352 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Код B337 - бело
  Код B337 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Блуза - код 8353 - небесно сина
  Блуза - код 8353 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B337
  Код B337
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71