-50%

Комбинезон - код 538 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38777
-50%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5298 - 2 - црна
  Комбинезон - код 5298 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комбинезон - код 6523 - црна
  Комбинезон - код 6523 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Атрактивен дамски гащеризон в черно - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски къс гащеризон в черно - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Елегантен къс гащеризон в черно - код 7121 - лице
  Комбинезон - код 7121 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 13131
  Фустан - код 13131
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Екстравагантна дамска туника с мики маус - код 1852 - 3
  Туника - код 1852 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски панталон в бяло - код 2252
  Панталони - код 2252 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамско боди с къдрички в цвят тюркоаз - код 3670
  Боди - код 3670 - тиркизна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Маица - код 4079
  Маица - код 4079
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в цвят бордо - код 1407
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски комплект рокля и жилетка в сиво - код 5356
  Комплет - код 5356 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71