-40%

Комбинезон - код 55 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
5484
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Спортен комплект в бяло с декорации - код 11622
  Комплет - код 11622 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Сако - код 1678 - црна
  Сако - код 1678 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ - код 2910 - бело
  Топ - код 2910 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска тениска в бежово с надпис - код 5398
  Маица - код 5398
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 0277 - бело
  Блуза - код 0277 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 1560 - небесно сина
  Маица - код 1560 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Тренерки - код 1546 - црна
  Тренерки - код 1546 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Къс дамски топ в жълто - код 2967
  Топ - код 2967 - жолта
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Топ - код 4272 - бело
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71