-30%

Комбинезон - код 566 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
920
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски гащеризон в черно с атрактивен десен - код 3388 - 2
  Комбинезон - код 3388 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 6151
  Комбинезон - код 6151 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски гащеризон по тялото в черно - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код B415
  Код B415
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 8192 - бела
  Фустан - код 8192 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комбинезон - код 5622 - зелена
  Комбинезон - код 5622 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Топ - код 6935 - бело
  Топ - код 6935 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Дамски топ с ефектно деколте в бежово - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Свободна дамска туника в черно - код 11671
  Туника - код 11671 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Тренерки - код 6388 - сиво
  Тренерки - код 6388 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71