-41%

Комбинезон - код 573 - 2 - линии - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38770
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Линии

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 0199 - црна
  Комбинезон - код 0199 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Стилен дамски гащеризон в черно - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Атрактивна свободна дамска тениска в светлосиньо - код 5754
  Код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2105
  Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 3. Тренерки - код 6388
  Тренерки - код 6388
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Спортски комплет - код 3066 - црна
  Спортски комплет - код 3066 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6600 - портокалова
  Фустан - код 6600 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11604 - црна
  Фустан - код 11604 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Тренерки-долен дел - код 6056 - сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71