-25%

Комбинезон - код 589 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2279
-25%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.740,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5121 - црна
  Комбинезон - код 5121 - црна
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
Слични производи
 1. Фустан - код 745 - небесно сина
  Фустан - код 745 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комбинезон - код 2628 - окер
  Комбинезон - код 2628 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 2938 - зелена
  Блуза - код 2938 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Кардиган - код 7002 - 2 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 4442 - црна
  Фустан - код 4442 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Маица - код 0589 - светло сина
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Палто - код 3100 - 1 - кафеава
  Палто - код 3100 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Код B144 - окер
  Код B144 - окер
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 10. Блуза - код 8289 - бело
  Блуза - код 8289 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71