-37%

Комбинезон - код 612 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
896
-37%
Special Price MKD 986,00 Регуларна цена MKD 1.566,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски гащеризон в черно с атрактивен десен - код 3388 - 2
  Комбинезон - код 3388 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 6151
  Комбинезон - код 6151 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски гащеризон по тялото в черно - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4121 - црна
  Блуза - код 4121 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Атрактивен дамски топ в бяло - код 6234
  Топ - код 6234 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Код B445 - црвена
  Код B445 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Код 10021А - жолта
  Код 10021А - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B336 - црна
  Код B336 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Код B472 - ментол
  Код B472 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Блуза - код 4150 - бело
  Блуза - код 4150 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71