Комбинезон - код 771 - 7 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37240-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 826 - борда
  Палто - код 826 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Блуза - код 0009 - црвена
  Блуза - код 0009 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8484 - црвена
  Фустан - код 8484 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 6566 - црна
  Блуза - код 6566 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Јакна - код 215 - сина
  Јакна - код 215 - сина
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 6. Кошула - код 7122 - бело
  Кошула - код 7122 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 4442 - борда
  Фустан - код 4442 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Палто - код 3100 - 4 - сиво
  Палто - код 3100 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Фустан - код 0508 - светло сина
  Фустан - код 0508 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Комбинезон - код 2199 - сиво
  Комбинезон - код 2199 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71