-20%

Комбинезон - код 780 - црна

Нема на залиха
SKU
3431
-20%
Special Price ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 551 - виолетова
  Фустан - код 551 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код SP9017 - кремова
  Код SP9017 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Кардиган - код 9001 - светло сина
  Кардиган - код 9001 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 2255 - окер
  Фустан - код 2255 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Код AC-1016 - окер
  Код AC-1016 - окер
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 6. Фустан - код 0722 - кафеава
  Фустан - код 0722 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 699 - црна
  Фустан - код 699 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Блуза - код 112 - црна
  Блуза - код 112 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 9. Кардиган - код 3399 - розова
  Кардиган - код 3399 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Комплет - код 840 - виолетова
  Комплет - код 840 - виолетова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71