-28%

Комбинезон - код 855 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2093
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Стилен дамски гащеризон в черно - код 2105
  Комбинезон - код 2105 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 792 - црна
  Тренерки - код 792 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 3. Туника - код 0642 - бело
  Туника - код 0642 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Боди - код 44777 - црна
  Боди - код 44777 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 2986 - 2
  Комплет - код 2986 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код B21 - зелена
  Код B21 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 2960 - розова
  Фустан - код 2960 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Палто - код 4554 - борда
  Палто - код 4554 - борда
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71