-28%

Комбинезон - код 855 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2249
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивен къс дамски гащеризон в черно - код 2613
  Комбинезон - код 2613 -1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Дамски изрязан бански в две части в светлорозово - код 0929
  Купачи - код 0929 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Топ - код 11888 - црна
  Топ - код 11888 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Фустан - код 2653 - шарено
  Фустан - код 2653 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 6979
  Фустан - код 6979
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Спортски комплет - код 6931 - сиво
  Спортски комплет - код 6931 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Къса дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1271
  Блуза - код 1271
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 8125 - сиво
  Фустан - код 8125 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71