-41%

Комбинезон - код 972 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38646
-41%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.740,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Стилен бял гащеризон с цип на деколтето - код 2251
  Комбинезон - код 2251 - 2 - бела
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11493 - розова
  Блуза - код 11493 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Екстравагантна туника в бежово - код 4222
  Туника - код 4222
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1626 - 1 - бело
  Блуза - код 1626 - 1 - бело
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 4427
  Маица - код 4427 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамска риза къс ръкав с къдрици в червено - код 4136
  Кошула - код 4136 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 4752 - 1 - праска
  Фустан - код 4752 - 1 - праска
  MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 6130 - путер зелена
  Фустан - код 6130 - путер зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71