-20%

Комплет - код 218 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37948
-20%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 3523 - црвена
  Комплет - код 3523 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 1578
  Комплет - код 1578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1645 - 1
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Маица - код 3701 - црна
  Маица - код 3701 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в оранжево - код 3432 - гръб
  Топ - код 3432 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код B349 - црна
  Код B349 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Код B353 - 3 - шарена
  Код B353 - 3 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71