-34%

Комплет - код 220 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41393
-34%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 2.117,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1661 - црна
  Комплет - код 1661 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен комплект спортен панатлон и блуза с дълъг ръкав с леопардов мотив - код 5655
  Комплет - код 5655 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 7166
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в бяло - код 7895
  Тренерки - код 7895 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Къса плетена дамска жилетка в черно - код 4695
  Кардиган - код 4695 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 2741
  Фустан - код 2741
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 2604 - 2 - бело
  Комплет - код 2604 - 2 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Сако - код 2365 - црвена
  Сако - код 2365 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 3283 - 2
  Фустан - код 3283 - 2
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Дамско елегантно палто с копче в цвят капучино - код 4704
  Палто - код 4704 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Боди - код 0582 - жолта
  Боди - код 0582 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71