-61%

Комплет - код 3349 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339301
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект потник и къси панталонки в червено - код 3657
  Комплет - код 3657 - 4 - циклама
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 4161 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8190 - циклама
  Фустан - код 8190 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Накъсани дамски дънки в черно - код 4276
  Фармерки - код 4276 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски комплект блуза и пола в жълто - код 1668
  Комплет - код 1668 - 1 - жолта
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комплет - код 5268 - циклама
  Комплет - код 5268 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код B530
  Код B530
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Блуза - код 394 - бело
  Блуза - код 394 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71