-61%

Комплет - код 3349 - небесно сина - Промоциja

На залиха
SKU
339271
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 8181 - темно сина
  Комплет - код 8181 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Код Р81 - 3
  Код Р81 - 3
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 9897 - темно сина
  Блуза - код 9897 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Комплет - код 9955 - виолетова
  Комплет - код 9955 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 6009 - путер зелена
  Блуза - код 6009 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 1193 - кафеава
  Блуза - код 1193 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 5666 - окер
  Фустан - код 5666 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 2205 - циклама
  Комплет - код 2205 - циклама
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Сако - код 319 - црвена
  Сако - код 319 - црвена
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
 9. Код B7 - сиво
  Код B7 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 326 - 4 - шарена
  Фустан - код 326 - 4 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71