-61%

Комплет - код 3349 - виолетова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
339286
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 6432
  Фустан - код 6432
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски панталон в цвят капучино - код 4464
  Панталони - код 4464 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Спортски комплет - код 1090 - 5 - путер зелена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Тренерки - код 6388 - розова
  Тренерки - код 6388 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Комплет - код 5268 - кремова
  Комплет - код 5268 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки - код 5860 - 1 - бело
  Тренерки - код 5860 - 1 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.594,71