-40%

Комплет - код 5354 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
354481
-40%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект потник и панталон в черно - код 0881
  Комплет - код 0881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 6929 - црна
  Комплет - код 6929 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 3966 - црна
  Комплет - код 3966 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Комплет - код 4304 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Комплет - код 5852 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Маица - код 3576 - бела
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Къс дамски топ потник рипс в черно - код 2208
  Топ - код 2208 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комбинезон - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кошула - код 5293 - ментол
  Кошула - код 5293 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Фустан - код 7189 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 11890 - кремова
  Фустан - код 11890 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 9896
  Комплет - код 9896
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2208
  Топ - код 2208 - 5 - капучино
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71