-40%

Комплет - код 585 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37862
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект пола и потник рипс в синьо - код 4631
  Комплет - код 4631 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 3966
  Комплет - код 3966
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 10033 - розова
  Фустан - код 10033 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски къс топ бюстие рипс в черно - код 11942
  Топ - код 11942 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски къс топ бюстие рипс в розово - код 11942
  Топ - код 11942 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамски дънки в синьо с кант - код 6486
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 2104 - циклама
  Фустан - код 2104 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в сиво - код 3255
  Џемпер - код 3255 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Палто - код 1695 - црна
  Палто - код 1695 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Атрактивна риза в бежово - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Туника - код 3579 - бело
  Туника - код 3579 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71