-40%

Комплет - код 585 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37861
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 70% Полиестер - 27% Еластан - 3%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект потник и панталон в бежово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8899 - путер зелена
  Фустан - код 8899 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Дамски сет от три части топ, панталонки, сако пепит в бяло и черно - код 2213
  Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 2127 - розова
  Фустан - код 2127 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дълго елегантно дамско палто с колан в сиво - код 6429
  Палто - код 6429 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Атрактивен къс дамски топ потник в синьо - код 0664
  Маица - код 0664 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Комбинезон - код 9551 - бела
  Комбинезон - код 9551 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска туника с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Атрактивен топ потник рипс с ръкави с къдрички в черно - код 10100
  Топ - код 10100 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71