-25%

Комплет - код 615 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37446
-25%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.740,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Атрактивен комплект спортен панатлон и блуза с дълъг ръкав с леопардов мотив - код 5655
  Комплет - код 5655 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 7166
  Комплет - код 7166 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в черно - код 1298
  Комплет - код 1298 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1481 - зелена
  Фустан - код 1481 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Спортски комплет - код 5684 - сиво
  Спортски комплет - код 5684 - сиво
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Маица - код 1745 - светло сина
  Маица - код 1745 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 0576
  Фустан - код 0576
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамско палто с копчета и колан в черно - код 6398
  Палто - код 6398 - црна
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Код B442
  Код B442
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 11493 - бело
  Блуза - код 11493 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамска изчистена тениска в масленозелено - код 1423
  Маица - код 1423 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0393 - небесно сина
  Фустан - код 0393 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71