-26%

Комплет - код 710 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37415
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 1661 - бело
  Комплет - код 1661 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дамски комплект потник и панталон в розово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Втален дамски кожен панталон в бордо - код 9823
  Панталони - код 9823 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Маица - код 1571 - црна
  Маица - код 1571 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 2369
  Кардиган - код 2369 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Кардиган - код 4075 - жолта
  Кардиган - код 4075 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 11985 - ментол
  Фустан - код 11985 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в розово райе - код 4634
  Комплет - код 4634 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71