-26%

Комплет - код 710 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37416
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски комплект сако с колан и панталон в бежово - код 0477
  Комплет - код 0477 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Слични производи
 1. Атрактивно дамско боди в бяло - код 2678
  Боди - код 2678 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски топ потник в черно - код 2245
  Топ - код 2245 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Елегантен дамски гащеризон в синьо - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дълга плетена жилетка с качулка в масленозелено - код 0222
  Кардиган - код 0222
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в цвят циклама - код 7414
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 7111
  Фустан - код 7111
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71