Комплет - код 729 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38879-c
Табела на големини

Тежина: 0.8 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Блуза - код 0643 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамско спортно долнище с висока талия и ластик в сиво - код 0624
  Тренерки-долен дел - код 0624 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамско изрязано боди с връзки в бяло - код 2935
  Боди - код 2935 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Спортен дамски екип долнище и горнище с качулка в цвят корал - код 8437
  Тренерки - код 8437 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 2082 - 2
  Комплет - код 2082 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фармерки - код 4756 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4756 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Топ - код 2668 - путер зелена
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71