-20%

Комплет - код 218 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37950
-20%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елегантен дамски комплект блуза с паднали рамене и къси панталонки в черно - код 2072
  Комплет - код 2072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Елегантен дамски комплект блуза и панталон в черно - код 0931
  Комплет - код 0931 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 3. Изчистен дамски комплект блуза и пола в черно - код 4196
  Комплет - код 4196 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8353 - розова
  Блуза - код 8353 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B521 - тиркизна
  Код B521 - тиркизна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11615 - бело
  Блуза - код 11615 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамски бански в цвят капучино рипс - код 6799
  Купачи - код 6799 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фармерки - код 4550 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4550 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 2766 - црвена
  Фустан - код 2766 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Eкстравагантен дамски топ с едно рамо в цвят капучино - код 11550
  Топ - код 11550 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски сет от три части в бяло - код 3104
  Комплет - код 3104 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Топ - код 11758 - црна
  Топ - код 11758 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71