-75%

Комплет - код 452 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38515
-75%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с дантела в черно - код 11701
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 9054
  Блуза - код 9054
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Фустан - код 6332 - 4 - црна
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Блуза - код 4113 - црна
  Блуза - код 4113 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Дамска тениска в черно с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Свободна дамска риза в черно - код 3110
  Кошула - код 3110 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4086 - црвена
  Блуза - код 4086 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Фустан - код 3214 - црвена
  Фустан - код 3214 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71