-26%

Комплет - код 710 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37415
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4445 - црна
  Блуза - код 4445 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 1488 - црна
  Блуза - код 1488 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Комплет - код 8823 - црна
  Комплет - код 8823 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Блуза - код 11517 - црвена
  Блуза - код 11517 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Фустан - код 618 - светло сина
  Фустан - код 618 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Џемпер - код 0661 - црна
  Џемпер - код 0661 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 8. Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4132 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Код YF8852 - црна
  Код YF8852 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71