-26%

Комплет - код 710 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37414
-26%
Special Price ден 1.595,00 Регуларна цена ден 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 6310 - црна
  Комплет - код 6310 - црна
  Special Price ден 1.536,71 Регуларна цена ден 2.116,71
 2. Комплет - код 2223 - црна
  Комплет - код 2223 - црна
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
Слични производи
 1. Фустан - код 784 - сиво
  Фустан - код 784 - сиво
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 8800 - ментол
  Фустан - код 8800 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Код AC-1003 - црвена
  Код AC-1003 - црвена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 4. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 5. Фустан - код 6643 - црвена
  Фустан - код 6643 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код DD-594 - златно
  Код DD-594 - златно
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Палто - код 423 - кафеава
  Палто - код 423 - кафеава
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 8. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Комплет - код 7778 - сиво
  Комплет - код 7778 - сиво
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Блуза - код 6776 - бело
  Блуза - код 6776 - бело
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71