-36%

Кошула - код 081 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40759
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дълга дамска риза синя на бяло райе - код 1586 - 2
  Кошула - код 1586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6522 - жолта
  Фустан - код 6522 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 12001 - ментол
  Фустан - код 12001 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Код B578 - виолетова
  Код B578 - виолетова
  Special Price MKD 454,14 Регуларна цена MKD 744,14
 5. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Атрактивни къси панталони в цвят капучино - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 2967 - небесно сина
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Фустан - код 11966
  Фустан - код 11966
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамски топ потник с гол гръб в червено - код 11975 - гръб
  Топ - код 11975 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71