-26%

Кошула - код 125 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38018
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.2 kg.

Боја: Бела

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1748 - црна
  Фустан - код 1748 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен къс дамски топ потник в червено - код 0664
  Маица - код 0664 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамска тениска тип прегърни ме в светлосиньо - код 515
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска блуза с къс ръкав и остро деколте в лилаво - код 6863
  Блуза - код 6863 - 3
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Елек - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Дамско късо свободно яке с копчета в черно - код 1876
  Јакна - код 1876 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамско късо свободно кожено яке в черно - код 4901
  Јакна - код 4901 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в сиво - код 4952
  Блуза - код 4952 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Тренерки - код 3235
  Тренерки - код 3235
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71