-34%

Кошула - код 136 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
789
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга свободна дамска риза в бяло - код 0239
  Кошула - код 0239 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Маица - код 4257 - црна
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 7735 - 3
  Фустан - код 7735 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Къса плетена дамска жилетка в цвят пудра - код 4695
  Кардиган - код 4695 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в цвят мента - код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамско боди в бяло - код 12820
  Боди - код 12820 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамска риза в бяло - код 0638
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско свободно късо палто в масленозелено - код 4984
  Палто - код 4984
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивна дамска блуза с щампа с пайети в черно - код 4607
  Блуза - код 4607 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1748 - сиво
  Фустан - код 1748 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71