-38%

Кошула - код 144 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40986
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в бяло - код 0227
  Кошула - код 0227 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 7784 - розова
  Комбинезон - код 7784 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Спортски комплет - код 2895 - бела
  Спортски комплет - код 2895 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код B431 - капучино
  Код B431 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 4086 - бело
  Блуза - код 4086 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 12644 - бело
  Фустан - код 12644 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят горчица - код 2975
  Туника - код 2975 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Суитшърт дълъг с качулка в черно - код 7168
  Дуксер - код 7168 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71