-34%

Кошула - код 157 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
783
-34%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.247,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга свободна дамска риза в бяло - код 0239
  Кошула - код 0239 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Боди - код 11935 - ментол
  Боди - код 11935 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 4. Фустан - код 8556 - розова
  Фустан - код 8556 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в оранжево - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Дамски топ бюстие в светлочервено - код 11909
  Топ - код 11909
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2663 - виолетова
  Фустан - код 2663 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71