-40%

Кошула - код 287 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39613
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код B117 - борда
  Код B117 - борда
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в цвят капучино - код 11968
  Топ - код 11968 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тениска с ефектен принт в черно - код 11944
  Маица - код 11944 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Спортски комплет - код 1090 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 1661 - бело
  Комплет - код 1661 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71