-58%

Кошула - код 315 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
488
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Код P96 - црвена
  Код P96 - црвена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Комплет - код 1658 - 1 - шарена
  Комплет - код 1658 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 5261 - 1 - црна
  Фустан - код 5261 - 1 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивни къси панталони в черно - код 2614
  Кратки панталони - код 2614 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Къса атрактивна дамска пола с прехлупване в сив десен - код 2544 - 2
  Сукња - код 2544 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71