-26%

Кошула - код 315 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
513
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дълга свободна дамска риза в черно - код 0239
  Кошула - код 0239 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8556 - кремова
  Фустан - код 8556 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6135 - зелена
  Фустан - код 6135 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B48 - окер
  Код B48 - окер
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в розово - код 2679
  Дуксер - код 2679 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивно дълго дамско сако велур с колан в масленозелено - код 7893
  Сако - код 7893
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Код 11551-10 - кафеава
  Код 11551-10 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Дамски екип долнище и горнище с качулка в бежово - код 0265
  Тренерки - код 0265
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Кратки панталони - код 0220 - 1 - графитна
  Кратки панталони - код 0220 - 1 - графитна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код B524 - виолетова
  Код B524 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71