-26%

Кошула - код 315 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
517
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дълга свободна дамска риза в бяло - код 0239
  Кошула - код 0239 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Късо елегантно дамско яке с цип в черно - код 7887
  Јакна - код 7887 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Тренерки - код 4555 - кремова
  Тренерки - код 4555 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Маица - код 11792 - црна
  Маица - код 11792 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 4159
  Фустан - код 4159
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2014
  Топ - код 2014
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 6709 - 1 - цветна
  Фустан - код 6709 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивна дълга пола с панделка и флорален десен - код 4677 - 1
  Сукња - код 4677 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Фустан - код 1208 - светло сина
  Фустан - код 1208 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71